aktywny baner

Producenci

FILTR OLEJU ACURA HONDA FILTRON OP558/1

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 14,50 zł 14.50
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: FILTRON
Kod produktu: 0566-62506

Opis

POLUB NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/autoqbat/

 

FILTR OLEJU

FILTRON

NUMER: OP558/1

 

 

Nie wiesz jaki filtr zastosować w swoim samochodzie?

Skontaktuj się z nami.

 

POMOŻEMY

 


ZASTOSOWANIE:


http://www.filtron.pl/index.php/cat/view/applications?specid=OP

 

 
KODY OE
   
BOSCH 0 986B00002
BOSCH 0 986B00023
BOSCH 0451103316
BOSCH 0451103364
BOSCH 0986452007
BOSCH 0986452008
BOSCH 0986452016
BOSCH 0986452036
BOSCH 0986452041
BOSCH 0986452059
BOSCH 0986452061
BOSCH 0986B00006
BOSCH 0986B00015
FILTRON OP558/1
HENGST FILTER H90W25
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1314018
HONDA 04154PR3E00
HONDA 15200PH1004
HONDA 15220PH1014
HONDA 15400611003
HONDA 15400679003
HONDA 15400679004
HONDA 15400679013
HONDA 15400679023
HONDA 15400MJ0003
HONDA 15400P0H004
HONDA 15400P0H305
HONDA 15400P3RT01
HONDA 15400PC6000
HONDA 15400PC6003
HONDA 15400PC6004
HONDA 15400PC6405
HONDA 15400PH004
HONDA 15400PH1003
HONDA 15400PH1004
HONDA 15400PH1014
HONDA 15400PH1F01
HONDA 15400PH1F02
HONDA 15400PH1F03
HONDA 15400PH1F04
HONDA 15400PH3003
HONDA 15400PH3004
HONDA 15400PH4K02
HONDA 15400PH6004
HONDA 15400PH9004
HONDA 15400PK1003
HONDA 15400PLC003
HONDA 15400PLC004
HONDA 15400PLMA01
HONDA 15400PLMA02
HONDA 15400PMET01
HONDA 15400PR3003
HONDA 15400PR3004
HONDA 15400PR3005
HONDA 15400PR3014
HONDA 15400PR3305
HONDA 15400PR3315
HONDA 15400PR3405
HONDA 15400PR3406
HONDA 15400PR3810
HONDA 15400PT1K01
HONDA 15400PT1K02
HONDA 15400PT1K04
HONDA 15400PT7004
HONDA 15400PT7005
HONDA 15400PT7006
HONDA 15400RAFT01
HONDA 15400RBAF01
HONDA 15400RTA003
HONDA 15400RTA004
MANN-FILTER W610/6
PURFLUX LS350
UFI 2326500
VALEO 586062
 
 
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl