Producenci
Promocje
Środek do konserwacji podwozia BOLL - 1000 ml
Środek do konserwacji podwozia BOLL - 1000 ml
16,00 zł 15,00 zł
szt.
Klej do szyb samochodowych BOLL - 310 ml
Klej do szyb samochodowych BOLL - 310 ml
21,00 zł 20,00 zł
szt.

FILTR OLEJU ALFA FIAT LANCIA FILTRON OP535 OP537

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 19,50 zł 19.50
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: FILTRON
Kod produktu: 7292-2711C

Opis

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/autoqbat/

 

FILTR OLEJU

FILTRON

NUMER: OP535 zamienione na OP537

 

 

Nie wiesz jaki filtr zastosować w swoim samochodzie?

Skontaktuj się z nami.

 

POMOŻEMY

 


ZASTOSOWANIE:


http://www.filtron.pl/index.php/cat/view/applications?specid=OP

 

KODY OE
   
ALCO FILTER SP0907
ALCO FILTER SP1087
ALCO FILTER SP907
ALCO FILTER SP928
ALFA ROMEO 116440603000
ALFA ROMEO 60507080
ALFA ROMEO 60574554
ALFA ROMEO 605745540
ALFA ROMEO 7773854
ARMAFILT O1091003
ARMAFILT O791007
BOSCH 451103096
BOSCH 451103151
BOSCH 0 451 103 151-30N
BOSCH 451103170
BOSCH 451103241
BOSCH 0 451 103 241-30N
BOSCH 451103255
BOSCH P 3351
BOSCH P 3352
CHAMP LS115
CHAMP LS145
CHAMP LS187
CHAMP LS235
CHAMPION C104
CITROËN 1109 W7
CLEAN FILTERS DO1816
CLEAN FILTERS DO238
CLEAN FILTERS DO239
CLEAN FILTERS DO321
COMLINE EOF049
COOPERSFIAAM FILTERS FT5056
COOPERSFIAAM FILTERS FT5582
COOPERSFIAAM FILTERS FT5682
CROSLAND 2220
CROSLAND 484
CROSLAND 5291
DELPHI EFL504
DELPHI EFL965
DELPHI FX0082
DELPHI FX0134
DELPHI FX0148
FIAT 4394463
FIAT 43944630
FIAT 4434790
FIAT 4434792
FIAT 4434895
FIAT 4449040
FIAT 46805830
FORD 5012555
FORD 5019918
FRAD 101905110
FRAD 101906110
FRAM PH2956
FRAM PH4482
FRAM PH9105
FRAM PH9733
GUELDNER Z494
HENGST FILTER H14W13
HENGST FILTER H40W01
KNECHT OC 501
KNECHT OC137
KNECHT OC137/1
LAMBORGHINI 244191401
LAURAK ELH4138
LAURAK ELH4140
LAUTRETTE ELH4138
LAUTRETTE ELH4140
LAUTRETTE ELH4328
LUCAS ELECTRICAL EDL179
MANN-FILTER W 1126/4
MANN-FILTER W 713/4
MOTOKOV 244191400
MOTOKOV ZP568A
MOTORCRAFT EFL154
MOTORCRAFT EFL283
MOTORCRAFT EFL9048
MOTORCRAFT EFL9058
NISSAN 15208-60400
PBR BC1091
PBR BC1176
PBR BC1291
PBR BC1328
PBR BC1329
POWERPART PMFL123
PURFLUX LS194 FIAT
PURFLUX LS349
PUROLATOR L17822
PUROLATOR L27276
QUINTON HAZELL QOF5311
QUINTON HAZELL QOF5321
QUINTON HAZELL QOF5457
REMKAFLEX Z101
RENAULT 77 01 415 064
SEAT 3938626
SEAT 4449040
SEAT 3938626
SEAT 4449040
SEAT SE700030288A
TEHO 4121
TEHO 4334
TEHO OK75
TJ FILTERS FB5321
TJ FILTERS FB5457
UFI 23.166.00
UNICO FILTER LI10954
UNICO FILTER LI71004
UNICO FILTER LI99536
UNIPART GFE173
UNIPART GFE180
UNIPART GFE23
UNIPART GFE272
UNIPART GFE299
VW 000 393 8626
VW 000 444 9040
VW SE 700 030 288 A
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl