aktywny baner

Producenci

FILTR OLEJU ALFA FIAT LANCIA FILTRON OP537/1

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 15,50 zł 15.50
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: FILTRON
Kod produktu: A0B9-1360E

Opis

POLUB NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/autoqbat/

 

FILTR OLEJU

FILTRON

NUMER: OP537/1

 

 

Nie wiesz jaki filtr zastosować w swoim samochodzie?

Skontaktuj się z nami.

 

POMOŻEMY

 


ZASTOSOWANIE:


http://www.filtron.pl/index.php/cat/view/applications?specid=OP
 
 
 
KODY OE
   
AC X534
AC X88
ALCO FILTER SP1076
ALCO FILTER SP1077
ALCO FILTER SP986
ALFA ROMEO 46519728
ALFA ROMEO 60612882
ALFA ROMEO 60621830
ALFA ROMEO 60621890
ALFA ROMEO 606218900
ALFA ROMEO 60655594
ALFA ROMEO 60810852
ARMAFILT O76720
ARMAFILT O76794
BOSCH 0451103071
BOSCH 0451103268
BOSCH 0451103317
BOSCH 0451103354
BOSCH 0986TF0051
BOSCH F026408701
BOSCH P3300
BOSCH P3354
CHAMP LS136
CHAMP LS156
CHAMP LS162
CHAMPION F106
CHAMPION F108
CHAMPION F112
CHAMPION F133
CLEAN FILTERS DN908
CLEAN FILTERS DO1815
CLEAN FILTERS DO870
CLEAN FILTERS DO908
CLEAN FILTERS DO917
COMLINE EOF039
COOPERS Z1202
COOPERS Z1314
COOPERS Z1376
COOPERSFIAAM FILTERS FT5146
COOPERSFIAAM FILTERS FT5310
COOPERSFIAAM FILTERS FT5332
COOPERSFIAAM FILTERS FT5333
COOPERSFIAAM FILTERS FT5681
CROSLAND 2157
CROSLAND 2194
CROSLAND 2195
CROSLAND 2235
DELPHI FX0135
FIAT 46402457
FIAT 46423474
FIAT 46468378
FIAT 46805832
FIAT 46808398
FIAT 60612882
FIAT 606128821
FIAT 60796475
FIAT 71736158
FIAT 71736159
FIAT 7604770
FILTREC ZP3553
FILTREC ZP553A
FILTREC ZP557B
FILTRON OP5371
FRAM PH5752
FRAM PH9727
GUD FILTERS Z423
HENGST FILTER H14W17
HENGST FILTER H14W24
HENGST FILTER H14W29
HENGST FILTER H90W15
KNECHT OC243
KNECHT OC272
KNECHT OC287
KOLBENSCHMIDT 545OS
LANCIA 46805832
LANCIA 60814435
LAUTRETTE ELH4227
LAUTRETTE ELH4257
LAUTRETTE ELH4316
LAUTRETTE ELH4330
LOMBARDINI 1042175116
MANN-FILTER W71216
MANN-FILTER W7144
MECAFILTER ELH4227
MECAFILTER ELH4257
MECAFILTER ELH4316
MOTIP VFL421
MOTIP VFL450
MOTOKOV 92849817
MOTOKOV EXL118
MOTOKOV MH3387
MOTOKOV OL353
MOTOKOV OL518
MOTOKOV OL519
MOTOKOV PP211
MOTOKOV PP24
MOTOKOV PP361
MOTOKOV SO498
MOTOKOV SO608
MOTOKOV SO610
MOTOKOV SP4436
MOTOKOV SP4455
MOTOKOV SP4456
MOTOKOV VFL386
MOTOKOV VFL421
MOTOKOV VFL450
MOTOKOV Z212
MOTOKOV Z414
MOTOKOV Z415
MOTOKOV Z449
MOTOKOV ZP3553
MOTOKOV ZP553A
MOTOKOV ZP557B
MOTORCRAFT EFL9044
PBR BC1242
PBR BC1290
PBR BC1303
PBR BC1330
POWERPART PMFL261
PURFLUX LS296
PURFLUX LS346
PUROLATOR L17731
PUROLATOR L27728
SOFIMA S3252R
SOFIMA S3530R
SOFIMA S6210R
SOFIMA S6400R
SOFIMA S7150R
SOFIMA S7250R
SOFIMA S8150R
SOFIMA S9150R
TECNOCAR R126
TECNOCAR R353
TECNOCAR R46
TECNOCAR R518
TECNOCAR R519
TEHO 4300
TEHO 4344
TEHO OK300
UFI 2321200
UFI 2325200
UFI 2329500
UFI 2341500
UFI 2343400
UFI 2344900
UNICO FILTER LI710022
UNICO FILTER LI712326
UNICO FILTER LI71434
UNICO FILTER LI77916

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl