aktywny baner

Producenci

FILTR OLEJU CITROEN FIAT IVECO WIX WL7160 OP594

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: WIX
Kod produktu: 1BB4-77945

Opis

POLUB NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/autoqbat/

 

FILTR OLEJU

WIX

NUMER: WL7160

 

 

Nie wiesz jaki filtr zastosować w swoim samochodzie?

Skontaktuj się z nami.

 

POMOŻEMY

 


ZASTOSOWANIE:


http://www.filtron.pl/index.php/cat/view/applications?specid=OP

 

KODY OE
   
ACDelco X149
ALCO FILTER SP990
BALDWIN BD232
BALDWIN BD322
BALDWIN BD323
BOSCH 0451203201
BOSCH 0451300007
BOSCH 0986B01001
BOSCH P0007
BOSCH P3201
CHAMPION C270
CITROËN 1109Q1
CITROËN 1109Y8
CLEAN FILTERS DF207
CLEAN FILTERS DF888
CLEAN FILTERS DO207
COOPERS LSF5024
COOPERS Z903A
CROSLAND 2074
CROSLAND 2139
DONALDSON P550226
FIAT 1930213
FIAT 4787410
FIAT 4791113
FIAT 5983900
FIAT 71713782
FIAT 71718765
FIAT 71739634
FIAT 71753740
FIAT 71771361
FIAT 7301916
FIAT 7301939
FIAT 7571569
FILTRON OP594
FIRST LINE FLF501
FIRST LINE FLF503
FIRST LINE FLF517
FLEETGUARD LF3480
FLEETGUARD LF3481
FLEETGUARD LF3583
FRAD 40.60.16/110
FRAM LFP2241
FRAM PH4847
FRAM PH4847A
FRAM PH5100
FRAM PH5102
HENGST FILTER H210WN
IVECO 1900823
IVECO 1902047
IVECO 1902076
IVECO 1902847
IVECO 1903628
IVECO 1903785
IVECO 1907580
IVECO 1907582
IVECO 1907583
IVECO 1930213
IVECO 1930823
IVECO 2994057
IVECO 4787410
IVECO 4791113
IVECO 4796458
IVECO 4799425
IVECO 5983900
IVECO 7301916
IVECO 7301939
IVECO 7571569
IVECO 98432648
IVECO 98472349
KOLBENSCHMIDT 359OS
KOLBENSCHMIDT 50013359
MANN-FILTER WP1144
MANN-FILTER WP1168
MGA FH1008
MOTORCRAFT EFL303
PBR BC1206
PBR BC1246
PEUGEOT 1109AQ
PEUGEOT 1109Q0
PEUGEOT 1109Y7
PURFLUX LS235
PURFLUX LS738
PUROLATOR L37293
QUINTON HAZELL WL7160
SOFIMA S3003DR
SOFIMA S4003DR
SogefiPro FT5018A
SogefiPro FT5119
SogefiPro FT5120
TECNOCAR RD3000
TECNOCAR RD3003
TECNOCAR RD3004
TECNOCAR RD3103
UFI 2330000
UFI 2330300
UFI 2330400
VALEO 586014
WIX FILTERS 51431

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl