aktywny baner

Producenci

FILTR OLEJU FIAT CHEVROLET OPEL FILTRON OE682/2

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 28,00 zł 28.00
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: FILTRON
Kod produktu: 5E4E-17647

Opis

POLUB NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/autoqbat/

 

FILTR OLEJU

FILTRON

NUMER: OE682/2


 

Nie wiesz jaki filtr zastosować w swoim samochodzie?

Skontaktuj się z nami.

 

POMOŻEMY

 


ZASTOSOWANIE




KODY OE
BLUE PRINT ADK82107
BLUE PRINT ADL142101
BOSCH F026407096
CITROËN 1109CJ
COOPERS FA5919ECO
CoopersFiaam FA5919ECO
FIAT 55206816
FIAT 55207208
FIAT 55214974
FIAT 71751114
FIAT 71751127
FIAT 71751128
FIAT 71777722
FILTRON OE6822
FORD 1724214
FRAM CH10623ECO
GENERAL MOTORS 93195463
GENERAL MOTORS 93195862
HENGST FILTER E157HD227
JAPANPARTS FOECO095
KNECHT OX553
KNECHT OX553D
KNECHT OX553DECO
MANN-FILTER HU71211x
MECAFILTER ELH4390
NIPPARTS N1318020
OPEL 650231
OPEL 860134
PURFLUX L400
SAKURA Automotive EO65140
SOFIMA S5061PE
SUZUKI 1651068L10
SUZUKI 1651068L10000
SUZUKI 1651079J60
SUZUKI 1651079J60000
SUZUKI 16510M68L10
SUZUKI 16510M68L10000
TECNOCAR OP400
UFI 2506100
 
 
 
 
 
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl