• UWAGA!!!

  • DO 17 SIERPNIA MAMY URLOP

  • WSZELKIE ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE

  • PO TYM TERMINIE

aktywny baner

Producenci
Promocje
Klej do szyb samochodowych BOLL SPRINT - 310 ml
Klej do szyb samochodowych BOLL SPRINT - 310 ml
22,00 zł 19,00 zł
szt.
BARANEK - Środek ochrony karoserii BOLL - 1000 ml
BARANEK - Środek ochrony karoserii BOLL - 1000 ml
16,00 zł 15,00 zł
szt.
Klej do szyb samochodowych BOLL - 310 ml
Klej do szyb samochodowych BOLL - 310 ml
21,00 zł 17,00 zł
szt.

FILTR OLEJU FORD OPEL ROVER BOSCH OP551 P2056

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 9,50 zł 9.50
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Bosch
Kod produktu: 931E-160C6

Opis

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/autoqbat/

 

FILTR OLEJU

BOSCH

NUMER: P2056

 

 

Nie wiesz jaki filtr zastosować w swoim samochodzie?

Skontaktuj się z nami.

 

POMOŻEMY

 


ZASTOSOWANIE:


http://www.filtron.pl/index.php/cat/view/applications?specid=OP


KODY OE
   
AC SD
AC X15
AC X20
ALCO FILTER SP828
ALCO FILTER SP942
ARMAFILT O76840
ASAS SP421
BEDFORD 7884256
BEDFORD 7965051
BEDFORD 7973235
BEDFORD 7973429
BEDFORD 7984256
BLUE PRINT ADG02104
BOSCH 0451102001
BOSCH 0451102056
BOSCH 0451102901
BOSCH 0451103021
BOSCH 0451103026
BOSCH 0451103049
BOSCH 0451103127
BOSCH 045110312730N
BOSCH 0451103312
BOSCH 0451103901
BOSCH 1451103127
BOSCH 9450732010
BOSCH P2056
CHAMP LFP966
CHAMP LS60
CHAMP PH2821
CHAMP SD3
CHAMPION C103
CITROËN MLS000155
CLAAS 6568340
CLEAN FILTERS DO215
COMLINE EOF022
DELPHI FX0004
DELPHI LK1010
DEUTZ-FAHR 1163420
DEUTZ-FAHR A04H4123
DONALDSON P551251
DONIT FILTER 431066
FILTREC ZP507
FILTREC ZP507B
FILTRON OP551
FLEETGUARD LF3310
FLEETGUARD LF4014
FLEETGUARD LF42500
FORD 1457512
FORD 1462805
FORD 1498014
FORD 1536304
FORD 1553370
FORD 1555370
FORD 1559937
FORD 5002530
FORD 5003329
FORD 5003331
FORD 5003930
FORD 5003968
FORD 5004926
FORD 5011780
FORD 5011782
FORD 5013143
FORD 5013319
FORD 6041176
FORD A700X6714AA
FORD A760X6714KA
FRAD 223901110
FRAM PH966B
GENERAL MOTORS 6438162
GENERAL MOTORS 7965051
GENERAL MOTORS 7984256
GENERAL MOTORS 90027778
GENERAL MOTORS 93156299
GENERAL MOTORS 93156958
GUELDNER Z25
GUELDNER Z36
GUELDNER Z77
HENGST FILTER H90W
HENGST FILTER H90W01
HURTH OK6
INNOCENTI 38186376
KNECHT OC21
KOLBENSCHMIDT 099OS
KOLBENSCHMIDT 99
LAURAK ELH4089
LAUTRETTE ELH4089
LEYLAND 12G2400
LEYLAND 13H9090
LEYLAND 13H9104
LEYLAND BHA4952
LOTUS A036E603W
LUCAS ELECTRICAL 3711
LUCAS ELECTRICAL 5578
LUCAS ELECTRICAL 6447
MAGIRUS-DEUTZ 1163420
MAGIRUS-DEUTZ A04H4123
MAN 105508
MAN G5003968
MANN-FILTER W711
MANN-FILTER W712
MANN-FILTER W712n
MANN-FILTER W713
MAPCO 61028
MECAFILTER ELH4071
MECAFILTER ELH4089
MECAFILTER ELHA4071
MECAFILTER ELM4089
MICRONAIR F28
MOTIP VFL101
MOTIP VFL365
MOTOKOV 0003634330
MOTOKOV 0003634334
OPEL 0650400
OPEL 09281199
OPEL 2866477VP
OPEL 650352
OPEL 650364
OPEL 650365
OPEL 650370
OPEL 650371
OPEL 650373
OPEL 650400
OPEL 90027778
OPEL VOF136
PBR BC1044
PBR BC1112
PBR BC1346
PEUGEOT 1109C5
POWERPART PMFL21
POWERPART PMFL21B
POWERPART PMFL29
POWERPART PMFL75
UFI 2310300
UNICO FILTER LI779
UNICO FILTER LI793
 
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl