Producenci
Promocje
Środek do konserwacji podwozia BOLL - 1000 ml
Środek do konserwacji podwozia BOLL - 1000 ml
16,00 zł 15,00 zł
szt.
Klej do szyb samochodowych BOLL - 310 ml
Klej do szyb samochodowych BOLL - 310 ml
21,00 zł 20,00 zł
szt.

FILTR OLEJU MERCEDES FILTRON OC601 000 180 25 09

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 16,50 zł 16.50
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: FILTRON
Kod produktu: 60C1-176C6

Opis

POLUB NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/autoqbat/

 

FILTR OLEJU

FILTRON

NUMER: OC601


 

Nie wiesz jaki filtr zastosować w swoim samochodzie?

Skontaktuj się z nami.

 

POMOŻEMY

 


ZASTOSOWANIE:


http://www.filtron.pl/index.php/cat/view/applications?specid=OC
 

KODY OE
   
AC AC184
AC X68
ALCO FILTER MD217
ARMAFILT OB861950
ARMAFILT OB911930
BALDWIN P102
BECK/ARNLEY 0418084
BECK/ARNLEY 418084
BOSCH 1 457 429 260
BOSCH 1 457 429 265
BOSCH 1 457 429 266
BOSCH 9 457 216 460
BOSCH P 9265
CHAMP LC101
CHAMP LP2231
CHAMP P825
CHAMP P825t
CHAMPION X104
CLEAN FILTERS ML412
COMLINE EOF129
COOPERS AZL074
COOPERS G1333
COOPERS RG961
COOPERSFIAAM FILTERS FB1517
COOPERSFIAAM FILTERS FB1517A
CROSLAND 348
DELPHI EFL716
DELPHI FX0101
DELPHI LK3378
DONALDSON P550314
FILTREC ML1247
FILTRON OC601
FLEETGUARD LF3397
FORD 5002 704
FORD 5010 667
FORD 5010 961
FORD 5019 420
FRAD 16321210
FRAM CH2930
GENERAL MOTORS 9975223
GRAU F1950520
GUD FILTERS G961
GUELDNER G961
HENGST FILTER D 03 E 196 HN
HENGST FILTER E196HN
HENGST FILTER E196HN D03
HENGST FILTER E196HN/1
HURTH D161
HURTH D185
KNECHT OX78
KNECHT OX78D
KOLBENSCHMIDT 015OC
KOLBENSCHMIDT 15
LAURAK ELE4150
LAUTRETTE ELH4253
MANN-FILTER PF 1055
MANN-FILTER PF 1055/1
MANN-FILTER PF 1055/1x
MAPCO 61033
MECAFILTER ELH4150
MECAFILTER ELH4253
MECAFILTER LI559
MERCEDES-BENZ 000 180 25 09
MERCEDES-BENZ 601 180 06 10
MERCEDES-BENZ 615 184 00 25
MERCEDES-BENZ 617 180 00 09
MERCEDES-BENZ 617 184 00 25
MERCEDES-BENZ 617 184 01 25
MOTIP VFL186
MOTOKOV 0142273
MOTOKOV 1142273
MOTOKOV 1408369
MOTOKOV 30784265
MOTOKOV 30784266
MOTOKOV 5521208
MOTOKOV 698P
MOTOKOV 92064617
MOTOKOV 92164617
MOTOKOV 96351100
MOTOKOV AL443E
MOTOKOV AP3378
MOTOKOV CA437
MOTOKOV ELH4150
MOTOKOV EXL410
MOTOKOV F1950520
MOTOKOV FP9618
MOTOKOV L499
MOTOKOV LI559
MOTOKOV M3056
MOTOKOV ML1247
MOTOKOV MO1124X
MOTOKOV MOD421
MOTOKOV MOF95P
MOTOKOV OL033L
MOTOKOV PF10551X
MOTOKOV PL180
MOTOKOV R2397P
MOTOKOV SO4182
MOTOKOV SO646
MOTOKOV VFL186
MOTOKOV WO7020
MOTORCRAFT EFL120
MOTORCRAFT EFL9089
PBR AC3218
POWERPART PMFL129
PURFLUX L459
PUROLATOR L47056
QUINTON HAZELL QOF9618
REMKAFLEX R2397P
SOFIMA S 2510 O
SOFIMA S 2510 PO
SPIDAN MOF95P
TECNOCAR O152
TEHO 5161
TEHO D161
TJ FILTERS FP9618
UFI 25.499.00
UNICO FILTER LF91961
UNICO FILTER LF91961x
UNIPART GFE269
UNIPART GFE506
VAUXHALL 9975223
WOODGATE WGL3397

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl