Producenci
Promocje
Klej do szyb samochodowych BOLL - 310 ml
Klej do szyb samochodowych BOLL - 310 ml
21,00 zł 17,00 zł
szt.
Klej do szyb samochodowych BOLL SPRINT - 310 ml
Klej do szyb samochodowych BOLL SPRINT - 310 ml
22,00 zł 19,00 zł
szt.
BARANEK - Środek ochrony karoserii BOLL - 1000 ml
BARANEK - Środek ochrony karoserii BOLL - 1000 ml
16,00 zł 15,00 zł
szt.

FILTR PALIWA CITROEN FIAT PEUGEOT FILTRON PE982

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: FILTRON
Kod produktu: 4F6C-7233H

Opis

POLUB NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/autoqbat/

 

FILTR PALIWA

FILTRON

NUMER: PE982

 

 

Nie wiesz jaki filtr zastosować w swoim samochodzie?

Skontaktuj się z nami.

 

POMOŻEMY

 


ZASTOSOWANIE

 

 

KODY OE
ASHIKA 30ECO016
BALDWIN PF9909
BLUE PRINT ADK82327
BOSCH 1457070001
BOSCH N0001
CHAMPION L409606
CITROËN 1606267680
CITROËN 190698
CITROËN 1906C4
CoopersFiaam FA5757
CoopersFiaam FA5757A
FEBI BILSTEIN 26336
FIAT 71746975
FIAT 71753841
FIAT 71773193
FIAT 77362340
FIAT 77363600
FIAT 77365864
FIAT 77365902
FILTRON PE982
FORD 1596790
FRAM C10026
FRAM C10026A
FRAM C10705
GENERAL MOTORS 93193621
GENERAL MOTORS 96816473
HENGST FILTER E83KP01
HENGST FILTER E83KP01D140
HENGST FILTER E83KP02D140
HENGST FILTER E83KPD140
JAPANPARTS FCECO016
KNECHT KX208
KNECHT KX208D
KNECHT KX208DECO
LANCIA 77362340
LAUTRETTE ELG5322
MANN-FILTER PU723x
MECAFILTER ELG5322
NIPPARTS J1338031
OPEL 4708795
OPEL 4807214
OPEL 813569
OPEL 8135690
OPEL 818012
OPEL 818032
OPEL 93181377
OPEL 95599700
PEUGEOT 1606267680
PEUGEOT 190697
PEUGEOT 1906C4
PURFLUX C507
PURFLUX C507A
PUROLATOR F90002
SAAB 12762212
SOFIMA S6H2ONE
SogefiPro FA7575
SUBARU 1541184E50
SUZUKI 1541184E50
SUZUKI 1541184E50000
SUZUKI 1541184E60
SUZUKI 1541184E60000
SUZUKI 15411T84E60
SWAG 70926336
TECNOCAR N311
TECNOCAR N311A
UFI 60H2000
UFI 60H2O00

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl