aktywny baner

Producenci

FILTR POWIETRZA ALFA ROMEO LANCIA FILTRON AP024

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 26,50 zł 26.50
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: FILTRON
Kod produktu: 6D60-5487E

Opis

POLUB NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/autoqbat/
 
 

FILTR POWIETRZA

FILTRON

NUMER: AP024

 


Nie wiesz jaki filtr zastosować w swoim samochodzie?

Skontaktuj się z nami.

 

POMOŻEMY

 

 


ZASTOSOWANIE:



http://www.filtron.pl/index.php/cat/view/applications?specid=AP  

 
 

KODY OE
   
ALCO FILTER MD446
ALCO FILTER MD9050
ALCO FILTER MD9446
ALFA ROMEO 1720309
ALFA ROMEO 60538903
ALFA ROMEO 605389031
ALFA ROMEO 60538923
ALFA ROMEO 60570436
ALFA ROMEO 60577440
ALFA ROMEO 701674
ALFA ROMEO 705111
ALFA ROMEO 71736130
ALFA ROMEO 71736154
ALFA ROMEO 720309
BOSCH 1 457 432 150
BOSCH 1 457 432 174
BOSCH 1 457 433 766
BOSCH 1 457 433 766-4N1
BOSCH 9 451 730 732
BOSCH S 2150
CHAMP AP278
CHAMPION U513
CHAMPION U553
CLEAN FILTERS MA434
CLEAN FILTERS MA658
COMLINE EAF225
COOPERS AG564
COOPERSFIAAM FILTERS PA7028
COOPERSFIAAM FILTERS PA7028A
DELPHI AF0186
DELPHI AF0264
DELPHI LK3605
FIAT 5983859
FIAT 7053172
FIAT 71736149
FIAT 82372779
FIAT 82392556
FIAT 82392557
FILTRON AP024
FORD 5017 008
FORD 5017 643
FORD 5025 066
FORD 900 X 9601 TA
FRAM PA4418A
GENERAL MOTORS 25062500
GENERAL MOTORS 93892081
KNECHT LX464
LANCIA 5983859
LAUTRETTE ELP3205
LAUTRETTE ELP3526
LAUTRETTE FA1821
LAUTRETTE FA1822
LAUTRETTE FA1823
MANN-FILTER C 3177
MANN-FILTER C 3184
MAPCO 60609
MECAFILTER ELP3205
MECAFILTER ELP3526
MECAFILTER FA1821
MECAFILTER FA1822
MECAFILTER FA1823
MOTIP VFA274
MOTORCRAFT EFA530
MOTORCRAFT EFA7091
MOTORCRAFT EFA7093
PBR AI5024
POWERPART PMFA551
PURFLUX A760
PUROLATOR A27028
PUROLATOR A27885
QUINTON HAZELL QAF652
SOFIMA S 5810 A
SOFIMA S 8910 A
TECNOCAR A185
TECNOCAR A188
TECNOCAR A198
UFI 30.855.00
UFI 30.942.00
UNIPART GFE2362
VAUXHALL 25062500
 
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl