Producenci
Promocje
Klej do szyb samochodowych BOLL - 310 ml
Klej do szyb samochodowych BOLL - 310 ml
21,00 zł 17,00 zł
szt.
Klej do szyb samochodowych BOLL SPRINT - 310 ml
Klej do szyb samochodowych BOLL SPRINT - 310 ml
22,00 zł 19,00 zł
szt.
BARANEK - Środek ochrony karoserii BOLL - 1000 ml
BARANEK - Środek ochrony karoserii BOLL - 1000 ml
16,00 zł 15,00 zł
szt.

SWORZEŃ WAHACZA OPEL VAUXHALL OE 1603128 90295324

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 27,00 zł 27.00
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

POLUB NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/autoqbat/
 

 

 

SWORZEŃ WAHACZA

PRODUCENT: FORTUNA LINE

NUMER KATALOGOWY: Z-3018

 

 


Strona zabudowy z obu stron

 


NUMERY OE
OPEL 1603128
OPEL 1603161
OPEL 1063161
OPEL 1603187
VAUXHALL 90295324
VAUXHALL 90442294


ZASTOSOWANIE:

 

 

  • OPEL
  • VAUXHALL

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl